Skip to content

Cart

Your cart is empty

About us

CrazyBonesLT

11300 vnt ir kasdien skaičius auga

CrazyBonesLT produktų idėja gimė iš asmeninio poreikio - auginant du šunis, pasivaikščiojimų mieste metu, siekėme ne tik susitvarkyti, bet ir toliau neteršti. Todėl kas kartą naudojant įprastus plastikinius maišelius, sukdavome galvą kuo galėtume juos pakeisti. Negalėjome susitaikyti su mintimi, jog organiška augintinio paliekama krūvelė yra "supakuojama" į tūkstančius metų mūsų aplinkoje liksiantį plastiką. Tačiau elementarus higienos poreikis ir supratimas, jog susitvarkyti privalu, vedė prie alternatyvų paieškos.

Po kruopščių paieškų, bandymų ir diskusijų atsirado CrazyBonesLT kompostuojami maišeliai augintinių krūvelėms - tai mūsų pirmasis ir iki šiol populiariausias produktas. Na o visi kiti produktai ilgainiui atsirado mūsų parduotuvėje iš asmeninių patirčių bei ieškojimų, jūsų klausimų ar rekomendacijų bei pakeliui sutiktų nuostabių žmonių :)

11300 - tai skaičius plastikinių maišelių, kuriuos mūsų šeima pakeitė kompostuojamais. Ir kasdien, kiekvieno pasivaikščiojimo metu šis skaičius tik auga... Suprantame, kad pasauliniu mastu tai nėra didelis pokytis, bet jei prie mūsų prisidėsi ir Tu bei Tavo draugai - pokytis bus ženklus!

Susisieki su mumis!