cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Kompostuojami atliekų maišai 35L (60 vnt)

  • KOMPOSTUOJAMI: Natūralioje aplinkoje biologiškai skaidūs (kompostuojami) maišeliai suyra į biomasę, vandenį ir anglies dioksidą, neišskirdami kenksmingų medžiagų, todėl neturi neigiamo poveikio aplinkai. 
  • VISIŠKAI NATŪRALŪS: pagaminti iš kukurūzų krakmolo ir suvynioti į perdirbamo popieriaus etiketę. 
  • STIPRŪS IR ATSPARŪS: CrazyBonesLT kompostuojami maišai stiprūs ir atsparūs, tad naudodami juos išvengsite nemalonumų, kai atliekų turinys išbėga į kibirą.

Maišelių sudėtyje nerasite jokio paslėpto plastiko, cheminių medžiagų, kurios skatintų plastiko irimą į mikro daleles ar kitų žalingų sudedamųjų dalių. Tik natūralūs produktai!  

Ant kiekvieno maišelio rasite daigo logotipą - jis liudija apie tai, jog maišeliai yra sertifikuoti ir atitinka visus kompostuojamam maišeliui keliamus reikalavimus (EN 13432 ir ATSM D6400). Taip pat ir OK Compost HOME ženklinimą, kuris liudija, kad namų kompostinėje šiam maišeliui reikės 180 dienų, kad jis pavirstų trąša. Jei namuose kompostavimo dežės neturite - tiesiog meskite maišelius į bendrų atliekų (likusiom po rūšiavimo) konteinerius. Patariama maišelio neužrišti prieš išmetant į atliekų dėžę ar kompostinę - tokiu būdu irimo procesas vyks greičiau ir tolygiau.


Pakuotėje rasi 3 ritinėlius po 20 maišelių, (viso 60 vnt). Mišelio dydis 50x60 cm, apytiksliai 35 L.


Laikymo sąlygos: saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, laikyti normalioje kambario temepratūroje.

Sunaudoti per 12 mėn. nuo įsigyjimo. 

Rekomenduojama atliekas išmesti į kompostinę dėžę ne rečiau kaip kas 3 - 5 dienas, norint išvengti maišelio pažeidimų dėl prasidėjusio irimo proceso jau jūsų šiukšlių dežėje.

14.70€
11.75€