cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Kompostuojami atliekų maišai 20L (150 vnt)

  • KOMPOSTUOJAMI: Natūralioje aplinkoje biologiškai skaidūs (kompostuojami) maišeliai suyra į biomasę, vandenį ir anglies dioksidą, neišskirdami kenksmingų medžiagų, todėl neturi neigiamo poveikio aplinkai. 
  • VISIŠKAI NATŪRALŪS: pagaminti iš kukurūzų krakmolo ir suvynioti į perdirbamo popieriaus etiketę. 
  • STIPRŪS IR ATSPARŪS: CrazyBonesLT kompostuojami maišai stiprūs ir atsparūs, tad naudodami juos išvengsite nemalonumų, kai atliekų turinys išbėga į kibirą.

Šiame rinkinyje rasite 15 ritinėlių po 10 maišų (maišelio dydis 40x50 cm, apytiksliai 20 L). Viso 150 atliekų maišų.


Maišelių sudėtyje nėra jokio paslėpto plastiko, cheminių medžiagų, kurios skatintų plastiko irimą į mikro daleles ar kitų žalingų sudedamųjų dalių. Tik natūralūs produktai!  

Ant kiekvieno maišelio rasite daigo logotipą - jis liudija apie tai, jog maišeliai yra sertifikuoti ir atitinka visus kompostuojamam maišeliui keliamus reikalavimus (EN 13432 ir ATSM D6400). Taip pat ir OK Compost HOME ženklinimą, kuris liudija, kad namų kompostinėje šiam maišeliui reikės 180 dienų, kad jis pavirstų trąša. Jei namuose kompostavimo dežės neturite - tiesiog meskite maišelius į bendrų atliekų (likusiom po rūšiavimo) konteinerius. Patariama maišelio neužrišti prieš išmetant į atliekų dėžę ar kompostinę - tokiu būdu irimo procesas vyks greičiau ir tolygiau.


Laikymo sąlygos: saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, laikyti normalioje kambario temepratūroje.

Sunaudoti per 12 mėn. nuo įsigyjimo. Rekomenduojama atliekas išmesti į kompostinę dėžę ne rečiau kaip kas 2-3 dienas, norint išvengti maišelio pažeidimų dėl prasidėjusio irimo proceso jau jūsų šiukšlių dežėje.

37.50€
28.20€